DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.05.2011 11:42:07 

ATHAN Castus   a   ANGELINA Jalee

Úvod
             
  

  .... ATHAN CASTUS je "slavný" :) Časopis PSÍ SPORT objevil eleganci Athana !!! ......

 


 

 

          …. Rusko …                   .… Anglie ...
   ruský aristokrat       anglická princezna 
     …. barzoj….                 … whippet ….
        …. pes……                     …. fenka….
       …. velký….                   …. malá ….
   …. rozvážný….               …. praštěná ….     
     …. žíhaný….                    …. žíhaná ….
     …. Athan ….                     …. Jalee ….

          .... moji milovaní chrtečci :-)
 
 

                        Tak, možná takhle stručně by se dala charakterizovat ta má malá chrtí smečka :-)
Ale co bych to byla za paničku, kdybych nepřidala ještě několik málo slov (možná snad i trošku více) k mé úžasné chrtí dvojici, dvojici která zabrala celý náš dům, celou naši zahradu, celý můj pokoj, celou mou postel a celé mé srdce !!!


…… Poté co jsem se smířila se skutečností, že můj milovaný belgický ovčák Casty (více o něm naleznete v sekci Vzpomínka) bude žít navždy už jen v mém srdci a v mých vzpomínkách, rozhodla jsem se splnit si svůj velký sen - pořídit si chrta! 

   

 

Netrvalo dlouho (tedy pokud pro vás rok není dlouhá doba :-) ) a já se dočkala svého vytouženého barzojího štěňátka, žíhaného tvorečka, barzojího chlapečka Athánka !

Propojení mého života s Athanovým znamenalo vkročení do nového, neznámého světa,... do světa krásy, elegance, jemnosti, přemýšlivosti, hravosti, ale i vzdorovitosti, samostatnosti, rozvážnosti či nerozvážnosti….   i takový je barzoj a můj život s ním – prostě krásný!! :-)


Zatímco však já naprosto propadla kouzlu barzoje, životu po jeho boku a ke štěstí mi nechybělo nic, můj Athan propadal stále více kouzlu života v psí smečce. Každé setkání s čtyřnohým kamarádem, ať už chrtího či nechrtího původu, u něj vzbuzovalo velkolepé nadšení a radost...... zkrátka ho zjevně netěšilo být jedináčkem.

Když někoho zbožňujete pak jste ochotni pro něj udělat snad cokoliv na světě. A já byla schopná pro Athana snést z nebe i tu nejtřpytivější hvězdičku, jen aby byl šťastný !

   
 

A tak k nám náhoda (pravda, trochu jsem jí byla nápomocna) časem přivála tu nejtřpytivější hvězdičku ze všech - vipetí holčičku Jalee. Náš život rozjasnila svou něžnou roztomilostí, hravostí, úchvatným temperamentem a svou pozemsky nadpozemskou megapraštěností :-) Taková je naše vipetí parťačka - naše Jalee :-)


                                  Nakonec jsme tedy tři - já, můj úžasný barzoj Athan a má bláznivá vipetka Jalee.
               Však posuďte sami, jestli má chrtí dvojice je úžasná, či „bláznivá“, anebo přímo „úžasně bláznivá“ :-)

                                                                                           

   

„Mít doma zvířátko je báječné, mít doma pejska je úžasné, mít doma chrta je perfektní, mít doma chrtí smečku je dokonalé! A téměř to úplně nejkrásnější co vás může v životě potkat !!!“